Būvgružu konteiners un būvgružu maisi

Veicot remontu vai celtniecības darbus, būvgruži ir neatņemama sastāvdaļa, tādēļ aktuāls kļūst jautājums – ko ar tiem iesākt? Lai atbrīvotos no celtniecības un remonta radītajiem atkritumiem, nepieciešams specializēts aprīkojums – būvgružu maisi vai konteiners būvgružiem.

Konteineri ir piemēroti lieliem būvgružu apjomiem, savukārt, ja remontdarbu laikā radies salīdzinoši neliels atkritumu apjoms, izdevīgāks risinājums ir būvgružu maisi. Būvgružu konteineri galvenokārt paredzēti apjomīgiem un smagiem atkritumiem lietošanai būvlaukumos un vietās, kur tiek veikti apjomīgi remontdarbi, bet būvgružu maisi iecienīti privātpersonām, kas veic dzīvesvietas kosmētisko remontu. Būvgružu maisa cenā iekļauta arī būvgružu izvešana cena, respektīvi, par izvešanu nav nepieciešams maksāt atsevišķi.

Jāatceras, ka būvgružu konteinerā drīkst mest:
• celtniecības atkritumus, kas rodas būvniecības/ rekonstrukcijas rezultātā (betona, cementa un dzelzsbetona konstrukcijas, ķieģeļi, flīzes, keramika un ģipša materiāli, kokmateriāli u.tml.)
• būvmateriālu ražošanas atkritumus
• teritoriju sakopšanas rezultātā radušos atkritumus: koku zarus, krūmus, pērnās lapas, zāli u.tml.
• ielu remonta atkritumus, t.i., cietos atkritumus, kas rodas, atjaunojot ielu segumu
• būvniecības laikā norakto augsni, kas šajā vietā vairs nav izmantojama.

Būvgružu konteinerā nedrīkst ievietot:
• riepas
• šīferi
• eļļas
• luminiscences spuldzes, termometrus
• akumulatorus, baterijas
• aerosolus, ķīmiskas vielas, krāsas un to iepakojumus.

Būvgružu konteineru noma
Konteiners būvgružiem, atkarībā no modeļa, ir vaļēja vai slēgta tipa metāla konstrukcija. Visi Eco Baltia Vide būvgružu konteineri atbilst Eiropas Standarta EM 840-3 prasībām. Konteineru piegāde un būvgružu izvešana notiek klientam ērtā dienā un laikā, atbilstoši iepriekš saskaņotam grafikam.

Lai konteiners būvgružiem nestāvētu pustukšs vai nebūtu pārpildīts, svarīgi pasūtīt atbilstoša izmēra konteineru. Optimālākais risinājums nelielām mājsaimniecībām pēc mājokļa remonta ir  būvgružu maisu iegāde, kura cenā jau ir iekļauta būvgružu izvešana, bet apjomīgiem celtniecības darbiem piemērotākā opcija ir būvgružu konteineri. Taču, lai noskaidrotu, kāds risinājums ir optimālais Jūsu situācijai, kā arī uzzinātu to, kādas ir būvgružu konteineru cenas, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu info@vide.ecobaltia.lv vai zvanot pa tālruni 8717 vai 67 799 999.

“Eco Baltia Vide” nodrošina gan būvgružu savākšanu, gan savāktā materiāla šķirošanu un pārstrādi, tādējādi parūpējoties ne tikai par Jūsu ērtību, bet arī rīkojoties atbildīgi pret apkārtējo vidi. Bet, ja Jūs interesē arī citi ar atkritumu apsaimniekošanu vai vidi saistīti pakalpojumi, piemēram, sadzīves atkritumu apsaimniekošana, telpu uzkopšana vai sezonālie pakalpojumi (sniega tīrīšana, zāles pļaušana u.c.) – mēs piedāvājam arī tos!

Piesakieties bezmaksas konsultācijai pie SIA “Eco Baltia Vide” speciālistiem, lai vienotos par izvedamo būvgružu apjomu un izmaksām un būvgružu izvešana noritētu raiti!

Kontaktinformācija:

Tālrunis: 8717; 67 799 999
Certificate