Cietie grīdas segumi ir praktisks risinājums un to uzkopšana neprasa lielas pūles, tomēr zināma uzmanība jāpievērš arī tiem. Piemēram, lamināta grīda ir lielisks un praktisks ilgtermiņa ieguldījums, tomēr, lai tā saglabātu sākotnējo kvalitāti un izskatu arī pēc daudziem gadiem, tā regulāri jāatjauno.

Savukārt koka grīda ir klasiska vērtība, kas no modes neiziet nekad – tā lieliski iederas dažādos interjeros, turklāt gadu gaitā kļūst arvien unikālāka. Tomēr, lai parketa grīda saglabātu savu sākotnējo kvalitāti, būtisks aspekts ir tās impregnēšana.

Eco Baltia Vide pakalpojumu klāstā ietilpst cieto grīdas segumu kvalitatīva atjaunošana (grīdas vaskošana, eļļošana, lakošana un impregnēšana), pielietojot dažādas uzkopšanas metodes un tehniku. Nodrošinām individuālu pieeju katram klientam, piedāvājot un iesakot piemērotākos risinājumus cietā grīdas seguma atjaunošanā un uzturēšanā.

Pakalpojumu sniedz apmācīti darbinieki, nodrošinot  grīdas seguma virsmas atjaunošanu un netīrumu novēršanu – uzticot darbu mūsu speciālistiem, tas tiks izdarīts ātrāk, bet rezultāts būs augstākās kvalitates.

Pakalpojuma izpildi nodrošinām gan privātpersonu, gan juridisko personu objektos ne tikai Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās.

Grīdas vaskošana
Grīdas vaskošana ļauj saglabāt grīdas sākotnējo izskatu – tā tiek aizsargāta no mitruma, netīrumiem un mehāniskiem bojājumiem. Turklāt pēc apstrādes ar vasku grīdu kopt ir daudz vienkāršāk.
Mūsu darbinieki izmanto konkrētajam grīdas segumam un situācijai piemērotāko vasku – piemēram, komerctelpās un birojos plašāk tiek izmantots matēts vasks, savukārt dzīvojamās telpās iecienītāks ir spīdīgais vasks.

Grīdas eļļošana
Ar eļļu apstrādāta koka grīda nodrošina īpašu efektu, pastiprinot koka krāsu un spīdumu. Pēc eļļošanas virsma kļūst izturīgāka un arī vizuāli pievilcīgāka – uz tās labāk izceļas virsmas struktūra. Turklāt eļļota grīda parasti ir siltāka, nekā, piemēram, lakota koka vai parketa grīda. Taču jāņem vērā, ka eļļotu grīdu ir grūtāk kopt – jāseko līdzi, lai virsma ir tīra un neuzsūcas netīrumi.

Grīdas lakošana
Ar laku pārklāta parketa grīda atgūst savu sākotnējo spīdumu un toni, kā arī kļūst daudz izturīgāka. Lakotas grīdas kopšana ir daudz vienkāršāka, taču to darot, vajadzētu izvairīties no pārlieku liela ūdens daudzuma.

Kāpēc izvēlēties Eco Baltia Vide pakalpojumus?
Savā darbā mēs izmantojam efektīvākās un mūsdienīgākās metodes, lai klientiem piedāvātu kvalitatīvu rezultātu.

Papildus grīdas segumu atjaunošanai piedāvājam arī citus pakalpojumus, piemēram, mīksto grīdas segumu tīrīšanu, maināmo paklāju servisu, telpu uzkopšanu un citus risinājumus sakārtotai videi. Plašais piedāvājums ļauj izvēlēties vienu vai vairākus aktuālos pakalpojumus, ietaupot gan laiku, gan līdzekļus.

Klientu ērtībām piedāvājam izvēlētā pakalpojuma pieteikšanu mūsu mājaslapā – aizpildiet pieteikumu, un par pārējo parūpēsimies mēs!

Ja radušās kādas neskaidrības par mūsu pakalpojumiem vai to izpildi, sazinieties ar klientu apkalpošanas speciālistiem. Viņi būs priecīgi Jums palīdzēt!

Atvieglojiet savu ikdienu – rūpes par tīru un sakārtotu vidi uzticiet profesionāļiem!

Kontaktinformācija:

Tālrunis: 8717; 67 799 999
Certificate