Vajadzīga iekštelpu ikdienas uzkopšana?
Iekštelpu ikdienas uzkopšana patērē daudz laika, taču pastāv alternatīva – uzkopšanas darbus uzticēt Eco Baltia vide profesionāļiem!

SIA „Eco Baltia vide” dažādu nozaru uzņēmumiem piedāvā plašu telpu uzkopšanas pakalpojumu klāstu. Iekštelpu ikdienas uzkopšana tiek piedāvāta tirdzniecības, rūpniecības, pārtikas ražošanas telpām, noliktavām un birojiem.

Ražošanas uzņēmumiem piedāvājam profesionālu rūpniecisko telpu uzkopšanu atbilstoši ražošanas telpu higiēnas standartiem. Uzkopšanas darbi tiek veikti atbilstoši telpu uzkopšanas prasībām un higiēnas noteikumiem, lai nodrošinātu maksimālu telpu tīrību. Parūpēties par darba vides tīrību un kārtību ir īpaši svarīgi. Tas nepieciešams ne tikai tādēļ, ka to pieprasa likumdošana – sakopta darba vide veido pievilcīgu uzņēmuma tēlu, un to novērtēs arī darbinieki, jo strādāt sakoptā un tīrā vietā ir daudz patīkamāk un vienkāršāk, līdz ar to pieaug arī darba produktivitāte. Uzticot uzkopšanas darbus veikt profesionāļiem, tas tiks paveiktas ātrāk, bet rezultāts būs kvalitatīvs.

SIA „Eco Baltia vide” veic šādus telpu uzkopšanas darbus:
•    iekštelpu ikdienas uzkopšana un tīrīšana;
•    cieto un mīksto grīdas segumu tīrīšana un apstrāde;
•    logu un fasāžu mazgāšana;
•    maināmo paklāju nodrošināšana,
•    mīksto mēbeļu tīrīšana un apstrāde;
•    telpu ģenerālā tīrīšana;
•    dezinfekcija, deratizācija, dezinsekcija.

Atbilstoši klienta vēlmēm, iespējams pieteikties gan kādam konkrētam pakalpojumu veidam, gan vairākiem pakalpojumiem vienlaicīgi. Ņemot vērā plašo darbību klāstu, SIA „Eco Baltia vide” nodrošina, ka visus nepieciešamos pakalpojumus iespējams iegūt viena uzņēmuma ietvaros, tādējādi ļaujot ietaupīt gan laiku, gan līdzekļus – vairs nav nepieciešams tērēt savu laiku, meklējot informāciju un vēršoties pie vairākiem pakalpojumu sniedzējiem, lai iegūtu nepieciešamos pakalpojumus.

SIA „Eco Baltia vide” speciālisti veiks biroja vai rūpniecisko telpu apskati un sagatavos optimālu telpu uzkopšanas programmu, ņemot vērā klienta vajadzības un prasības. Katram klientam tiek nodrošināta individuāla pieeja, tādējādi parūpējoties, ka uzkopšanas darbi sniegs labāko iespējamo rezultātu ikvienā situācijā. SIA “Eco Baltia vide” mērķis ir šo rezultātu sasniegt, patērējot iespējami mazāk resursus un nodrošinot optimālas uzkopšanas izmaksas.

SIA “Eco Baltia vide” telpu uzkopšanas darbus veic apmācīti speciālisti klientam piemērotākajā laikā. Uzkopšanas darbi tiek veikti, pielietojot jaunākās tehnoloģijas, sertificētu inventāru un videi draudzīgus telpu uzkopšanas ķīmiskos līdzekļus. Tādējādi tiek nodrošināts, ka uzņēmuma sniegto pakalpojumu rezultāti izceļas ar īpašu kvalitāti, tajā pašā laikā neradot kaitējumu nedz dabai, nedz darba videi.

Sazinieties ar SIA “Eco Baltia vide” klientu apkalpošanas speciālistu vai arī izmantojiet ērto pakalpojumu pieteikšanas formu, lai saņemtu papildu informāciju un īpaši jums sagatavotu piedāvājumu!

Kristīne Vanka tālr. 26101195; e-pasts kristine.vanka@vide.ecobaltia.lv

SIA “Eco Baltia vide” telpu uzkopšanu veic klientam piemērotākajā dienā un laikā. Jums tikai atliek norādīt, kad un kādi iekštelpu uzkopšanas darbi jāveic – par pārējo parūpēsies mūsu profesionālie darbinieki!

Kontaktinformācija:

Tālrunis: 8717; 67 799 999
Certificate