Rūpējoties par patīkamu un sakārtoti vidi, liela nozīme ir ne tikai telpu uzkopšanai, bet arī logu mazgāšanai. Lai pilnvērtīgi varētu baudīt saules gaismu, logiem ikvienā telpā jābūt tīriem un spodriem. Taču logu mazgāšana paša spēkiem  ne vienmēr ir viegli paveicams uzdevums – sevišķi, ja logu ir daudz vai tie ir grūti aizsniedzami. Tādā gadījumā var palīdzēt uzkopšanas serviss, kas nodrošina kvalitatīvu šī pakalpojuma izpildi.

Mūsu piedāvājumā:
•    Logu un logu furnitūras tīrīšana;
•    Palodžu mazgāšana;
•    Stikla starpsienu tīrīšana.

Logu mazgāšanu veic pieredzējuši speciālisti – viņi ne tikai ieteiks labākos risinājumus, bet arī sev uzticētos pienākumus izdarīs kvalitatīvi un ar prieku. Darbā tiek izmantoti profesionāli, videi draudzīgi ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi un sertificēts inventārs, kas palīdz tikt galā arī ar ļoti netīriem logiem un grūti aizsniedzamām logu daļām. Nepieciešamības gadījumā pieejams arī pacēlājs.

Pakalpojums tiek nodrošināts gan privātpersonu, gan juridisko personu objektos vairākās vietās Latvijā – Rīgā, kā arī Ādažu, Mārupes, Babītes un Salaspils novados. Logu mazgāšana tiek veikta klientam ērtā laikā, ņemot vērā objekta noslodzi.

Pakalpojuma izmaksas
Eco Baltia Vide misija ir sniegt saviem klientiem vislabāko rezultātu, patērējot iespējami mazāk resursu un nodrošinot optimālas uzkopšanas izmaksas. Pakalpojuma cena atkarīga no logu daudzuma, izmēra, novietojuma un citiem faktoriem. Piemēram, grūti aizsniedzamu logu mazgāšana parasti izmaksā vairāk.

Pirms darbu veikšanas mūsu speciālisti veiks apskati un, ņemot vērā klienta vajadzības un prasības, sagatavos piedāvājumu. Objekta apskate, konsultācija un tāmes sastādīšana  tiek nodrošināta bez maksas.

Kāpēc izvēlēties Eco Baltia Vide pakalpojumus?

Pieredze
Mūsu uzņēmums var lepoties ar vairāk nekā 50 gadu pieredzi vides pakalpojumu un sadzīves atkritumu apsaimniekošanas jomā. Šajā laikā esam iemantojuši daudzu klientu uzticību – ne tikai piedāvājot plaša profila pakalpojumus, bet arī nodrošinot kvalitatīvu un savlaicīgu to izpildi.

Plašs pakalpojumu klāsts
Papildus logu mazgāšanai piedāvājam arī citus ar telpu uzkopšanu saistītus pakalpojumus – iekštelpu ikdienas tīrīšanu, grīdas segumu tīrīšanu un apstrādi, maināmo paklāju servisu, kā arī citus risinājumus sakārtotai videi. Atkarībā no vajadzībām un vēlmēm, pieteikties iespējams gan vienam pakalpojuma veidam, gan arī vairākiem vienlaicīgi, tādā veidā ietaupot gan laiku, gan līdzekļus.

Teicams klientu apkalpošanas serviss
Lai uzlabotu klientu apkalpošanas kvalitāti, mēs nemitīgi pilnveidojam savu darbību. Mūsu mērķis ir padarīt vienkāršāku klientu ikdienu, kā arī nodrošināt mūsdienīgus un kvalitatīvus pakalpojumus arvien lielākam skaitam Latvijas iedzīvotāju.

Klientu ērtībām piedāvājam pakalpojuma pieteikšanu mūsu mājaslapā. Pieteikumā norādiet aktuālo pakalpojumu un savu kontaktinformāciju, un mūsu darbinieki ar Jums sazināsies.

Ja radušies kādi jautājumi par piedāvātajiem pakalpojumiem un to izpildi, esiet aicināti zvanīt uz mūsu bezmaksas konsultatīvo tālruni – 8717. Mūsu darbinieki priecāsies Jums palīdzēt!

Kontaktinformācija:

Tālrunis: 8717; 67 799 999
Certificate