Rūpējoties par tīru un sakārtotu vidi, īpaša uzmanība jāpievērš arī paklāju tīrīšanai. Lai tos uzturētu teicamā kārtībā, jāizvēlas piemēroti mazgāšanas līdzekļi un metodes, lai rūpes par paklāja tīrību neradītu pretēju efektu – nepareizi izvēlēts tīrīšanas līdzeklis var neatgriezeniski sabojāt paklāju.

Taču, lai mīkstais grīdas segums kalpotu ilgi un labi, papildus ikdienas tīrīšanai laiku pa laikam noderīga arī efektīvāka tīrīšana, kas tiek īstenota, izmantojot profesionālus līdzekļus un jaudīgāku aprīkojumu.

Eco Baltia Vide pakalpojumu klāstā ietilpst paklāju tīrīšana ar izsmidzināšanas metodi. Tā ļauj efektīvi apstrādāt dažādu materiālu mīkstos grīdas segumus, nodrošinot teicamu rezultātu –  atjaunotas paklāja krāsas un likvidētus nepatīkamos aromātus.

Pakalpojumu sniedz apmācīti darbinieki, nodrošinot traipu iztīrīšanu no paklāja, kā arī higiēnas prasību ievērošanu. Darbā tiek izmantoti mūsdienīgi un efektīvi tīrīšanas līdzekļi, kas nekaitē ne dabai, ne cilvēkiem, tomēr spēj nodrošināt gaidīto rezultātu.

Paklāju tīrīšanu veicam gan privātpersonu, gan juridisko personu objektos
•    Mājokļos mīkstā grīdas seguma tīrīšana ir īpaši aktuāla, ja tajā uzturas alerģiski cilvēki vai mazi bērni. Dzīvojamās telpās šādu paklāju apstrādi ieteicams veikt vidēji divas reizes gadā, taču lielā mērā uzkopšanas biežums atkarīgs gan no paklāja materiāla specifikas, gan daudziem citiem faktoriem;
•    Grīdas mīkstā seguma tīrīšana biežāk nepieciešama biroju telpās un citās sabiedriskās vietās, kur ikdienā apgrozās liels skaits cilvēku – lai iztīrītu lielākus traipus un likvidētu dziļi ieēdušos netīrumus, ko ierastajiem līdzekļiem likvidēt nav pa spēkam, profesionālā paklāju tīrīšana jāveic regulāri – apmēram reizi mēnesī. Tādā veidā tiks likvidēti arī paklājā esošie mikrobi, nodrošinot veselīgu gaisotni telpās. Turklāt grīdas segums ilgāk izskatīsies gluži kā jauns.

Pakalpojumu nodrošinām Rīgā un vairākās citās vietās Latvijā – Ādažu, Mārupes, Babītes un Salaspils novados.

Pakalpojuma izmaksas
Mēs nodrošinām kvalitatīvi paveiktu darbu un optimālas izmaksas – tās atkarīgas no tīrāmā paklāja veida, izmēra un citiem faktoriem. Ikvienam klientam tiek nodrošināta individuāla pieeja un ieteikti labākie risinājumi teicama rezultāta sasniegšanai.

Pakalpojums tiek sniegts klientam izdevīgos laikos, arī ārpus mūsu darba laika. Pakalpojumam pieteikties iespējams, sazinoties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem vai aizpildot pieteikumu mūsu mājaslapā. Norādiet vēlamo pakalpojumu un savu kontaktinformāciju – par pārējo parūpēsimies mēs!

Ja radušies kādi jautājumi par pieejamiem pakalpojumiem vai to izpildi, sazinieties ar mūsu speciālistiem pa bezmaksas konsultatīvo tālruni – 8717.  

Papildus paklāju tīrīšanai mēs piedāvājam arī citus ar vides uzkopšanu saistītus pakalpojumus, piemēram, maināmo paklāju servisu, iekštelpu ikdienas uzkopšanu un ģenerālīrīšanu, logu mazgāšanu, kā arī citus noderīgus risinājumus. Pateicoties daudzveidīgajam piedāvājumam, ikviens var izvēlēties vairākus aktuālos telpu uzkopšanas pakalpojumus vienlaicīgi, tādā veidā ietaupot gan laiku, gan līdzekļus.

SIA “Eco Baltia Vide” – teicama izvēle, ja nepieciešama profesionāla paklāju tīrīšana!

Kontaktinformācija:

Tālrunis: 8717; 67 799 999
Certificate