Ziemas sezonā ikviena nama īpašniekam aktuāla ir jumta tīrīšana no sniega un lāstekām. Lai gan apsniguši māju jumti izskatās skaisti, no jumta krītošs sniegs un lāstekas var radīt nopietnas problēmas.

Kāpēc namīpašniekiem, pārvaldniekiem un citām par īpašumu atbildīgām personām ir nepieciešams regulāri attīrīt jumtu no sniega un ledus?

• Pirmkārt, no jumtiem krītošais sniegs un ledus apdraud cilvēkus. Gūtās traumas var būt ļoti smagas un dažkārt pat nāvējošas.

• Otrkārt, krītošais ledus var sabojāt citu personu īpašumu, piemēram, automašīnas vai veikalu izkārtnes.

• Treškārt, biezā sniega un ledus kārta uz jumta var sabojāt jumta konstrukciju. Pat neliels sniega daudzums var radīt jumta, kā arī ēkas konstrukcijas deformāciju un bojājumus, kas ilgtermiņā no namu apsaimniekotājiem var prasīt salīdzinoši lielus finansiālos izdevumus.

• Ceturtkārt, namsaimnieki par saistošo noteikumu neievērošanu, kas paredz jumtu attīrīšanu no sniega un lāstekām, var saņemt brīdinājumu vai pat ievērojamu naudas sodu.

Lai izvairītos no šādām problēmām, ziemas sezonā ir regulāri jāveic sniega un ledus tīrīšana no jumtiem.

Sniega tīrīšana no jumtiem – pakalpojums, ko labāk uzticēt profesionāļiem

Sniega tīrīšana no jumtiem ir darbs, kas prasa specifiskas zināšanas un prasmes. Lai tīrīšana neradītu problēmas un vēl lielāku kaitējumu, to ir jāuztic profesionāļiem ar atbilstošu pieredzi.

SIA "Eco Baltia Vide" strādā profesionāļi ar vairāku gadu pieredzi sniega tīrīšanā no jumtiem. Lai tīrīšana notiktu efektīvi un droši, nesabojājot jumta segumu, tiek izmantots atbilstošs ekipējums. Savukārt, lai parūpētos par cilvēku, dzīvnieku un transportlīdzekļu drošību, tīrīšanas darbu laikā teritorija zem jumta tiek norobežota un uzraudzīta.

Lai pieteiktu sniega un lāsteku tīrīšanu no jumtiem, sazinieties ar SIA “Eco Baltia Vide”  pārstāvjiem, rakstot uz info@vide.ecobaltia.lv vai riga@vide.ecobaltia.lv vai zvanot pa tālr. 25495538.

Kontaktinformācija:

Tālrunis: 8717; 67 799 999
Certificate