Ziemas mēnešos nereti saskaramies ar situācijām, kad īsā laika periodā uz gājēju ietvēm vai ceļa braucamās daļas izveidojas milzīgas sniega kupenas, kas ievērojami apgrūtina pārvietošanos. Šādās reizēs ne vienam vien mājas apsaimniekotājam rodas jautājums, ko ar šo sniegu iesākt, lai kupenas netraucētu gājējiem un transporta satiksmei, un pavasarī, kūstot sniegam, neveidotos milzu peļķes?

Efektīvu risinājumu sniedz SIA “Eco Baltia Vide” - nodrošina sniega tīrīšanu no ietvēm un citām teritorijām, kā arī sniega izvešanu.

Pakalpojums ietver gan ceļu un pagalmu atbrīvošanu no sniega, gan nepieciešamības gadījumā arī sniega iekraušanu un izvešanu, izmantojot atbilstošus konteinerus (5, 8, 10, 16, 22, 30 m3). Pakalpojumus veic profesionāla darbinieku komanda, ievērojot visus nepieciešamos drošības pasākumus.

Gājēju ietves jānotīra obligāti

Katru gadu nenotīrītu ietvju vai trotuāru dēļ vairāki desmiti cilvēku gūst traumas.  Bieži vien traumu iemesls ir nevis cilvēku neuzmanība, bet gan teritorijas apsaimniekotāju nolaidība.

Saskaņā ar vairāku pašvaldību saistošajiem noteikumiem namu īpašniekiem un apsaimniekotājiem ziemas periodā ir jānodrošina īpašumam pieguļošajā teritorijā esošo gājēju ietvju attīrīšana no sniega un ledus.

Ietve no sniega un ledus jāattīra līdz brauktuves malai (līdz ietves segumam), jānokaisa ar pretslīdes materiāliem, kā arī jānodrošina pagalma celiņu attīrīšana un kaisīšana ar pretslīdes materiālu.

Atgādinām, ka par saistošo noteikumu neievērošanu var izteikt brīdinājumu vai piespriest naudas sodu.

Kur un kā pieteikt sniega tīrīšanu un izvešanu?

Lai sniega izvešana un tīrīšana neapgrūtinātu Jūsu ikdienu, aicinām šo darbu uzticēt SIA “Eco Baltia Vide” komadai.

Par pakalpojumu sniegšanas laiku aicinām vienoties, sazinoties ar uzņēmuma pārstāvjiem, rakstot uz info@vide.ecobaltia.lv vai riga@vide.ecobaltia.lv, vai zvanot pa tālr. 25495538.

Sniega tīrīšanas mašīnas_small.jpg

Kontaktinformācija:

Tālrunis: 8717; 67 799 999
Certificate